Webinarium „Harvard Business Review Polska” i IT -Dev

Relacja z webinarium „Harvard Business Review Polska” i IT -Dev

Są różne teorie na temat tego, kto lub co rządzi światem. Niektórzy mówią, że pieniądz, inni, że spisek, ale wiele wskazuje na to, że światem rządzi innowacja. Innowacje i nowe technologie, czy tego chcemy czy nie, obecne są w naszym życiu coraz częściej i bardziej, a cyfrowa transformacja w ostatnich latach stała się faktem. Ogromną rolę w tych nowych realiach pełnią zaangażowani pracownicy, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą wspierają wielkie zmiany w firmie – a zwłaszcza te związane z transformacją cyfrową. Ale, by tak się działo, najpierw musisz wiedzieć, jak ich skutecznie do tego zmotywować. Czy wiesz, jak to zrobić? Obejrzyj relację z webinarium organizowanego przez redakcję „Harvard Business Review Polska”, IT-Dev, Microsoft Polska oraz RR Communication Consulting,

jeśli ciekawi Cię:

  • na czym polega cyfrowa transformacja,
  • jak wdrażanie innowacji i nowych technologii wpłynie na Twoją firmę,
  • czego potrzebują organizacje, by przeprowadzać zmiany,
  • jaka jest rola cyfrowego miejsca pracy w zmieniającej się organizacji,
  • jak efektywnie motywować i utrzymywać motywację pracowników,

Partnerzy projektu:

Nasi eksperci:

Tomasz Szałaj
Prezes zarządu IT-Dev

Założyciel i wspólnik w firmie IT-Dev. Jest inżynierem oprogramowania, skończył Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Przed założeniem IT-Dev doświadczenie zdobywał jako programista w sektorze finansowo-bankowym. Podejmuje wyzwania o coraz większej skali. Interesuje się psychologią, z naciskiem na motywacje i przywództwo. W firmie konsekwentnie promuje wizję nowoczesnej komunikacji.

Radosław Ochotny
Technology Strategist – Microsoft Polska

Od 17 lat związany z branżą IT a od 12 z polskim oddziałem Microsoft, gdzie obecnie pracuje na stanowisku Technology Strategist. Odpowiedzialny za definiowanie i wdrażanie strategii związanych z technologiami Cloud Computing przez kluczowych Partnerów firmy Microsoft w Polsce. Poprzednio odpowiedzialny za rozwój i sprzedaż rozwiązań dla biznesu oraz wprowadzenie na polskim rynku pierwszych komercyjnych usług Microsoft w chmurze obliczeniowej.

Roman Rostek
Właściciel i trener w RR Communication Consulting

Jeden z wiodących specjalistów w zakresie zarządzania komunikacją w Polsce. Jest absolwentem Central Connecticut State University w New Britain, USA (komunikacja organizacyjna) i Uniwersytetu Wrocławskiego (socjologia). Realizuje audyty komunikacyjne, budowanie strategii komunikacji, wdrożenia nowych instrumentów komunikacji oraz treningi komunikacyjne. Prowadził m.in. zajęcia na Podyplomowym Studium PR SWPS, Akademii Koźmińskiego, w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr.

Data: 15 grudnia 2017 roku
Czas trwania: ok. 60 minut

Obejrzyj relację

Jeśli już wypełniłeś formularz wpisz tylko swój e-mail.