„Harvard Business Review Polska” i Microsoft zapraszają na webinarium

Cyfryzacja przedsiębiorstwa to nie jest pojedyncza operacja, ale trwały proces. Zmiany w biznesie postępują nieustannie, dlatego rozwiązania technologiczne, które wspierają przedsiębiorstwa, również wymagają ciągłej rewizji.

Podczas webinarium opowiadaliśmy jak rozwiązania chmurowe oraz platforma Microsoft Dynamics 365 Business Central może usprawnić funkcjonowanie małych i średnich przedsiębiorstw!

Oglądając nagranie webinarium:

  • poznasz korzyści płynące z wdrożenia w organizacji systemu Dynamics 365 Business Central,
  • wysłuchasz prognoz ekspertów na temat zmian w cyfryzacji przedsiębiorstw w najbliższych latach,
  • dowiesz się, jak usprawnić codzienne procesy w firmie dzięki odpowiednio dobranemu do Twoich potrzeb oprogramowaniu.

Program wydarzenia:

10.00 – 10.15

Trendy i prognozy rynkowe dla nowoczesnych przedsiębiorstw

Mariusz Smoliński – ICAN,

10.15 – 10.30

Biznes w chmurze – Cyfrowa Transformacja w małych i średnich przedsiębiorstwach

Tomek Dorf – Microsoft,

10.30 – 10.50

Business Central – od wdrożenia po codzienne użytkowanie i usprawnienie procesów

Piotr Śledź – IT.integro

10.50 – 11.20

ERP dla małej i średniej firmy – czyli demo Business Central w chmurze

Kamil Kubiczek – Microsoft

11.20 – 11.30

Sesja Q&A

Więcej o Microsoft Dynamics 365 Business Central można przeczytać na stronie:
https://dynamics.microsoft.com/pl-pl/business-central/overview/

Partner wydarzenia:

Poznaj naszych ekspertów:

Mariusz Smoliński
Dyrektor Działu Badań i Analiz, ICAN Research

Absolwent Wydziału Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Badaniami marketingowymi zajmuje się od 1998 roku. Pracował w kilku firmach badawczych na stanowiskach kierowniczych: MEMRB, Synovate, IPSOS. Odpowiedzialny był za budowanie standardów realizacji badań, prowadzenie jakościowo-ilościowych zespołów badawczych oraz koordynację złożonych programów badawczych o zasięgu lokalnym i globalnym. W ciągu 19 lat prowadził ponad 1000 projektów badawczych dla różnych branż. Prowadził warsztaty strategiczne, budował modele badawcze i wdrażał nowe metodologie, odpowiadał za sprzedaż i marketing w firmach badawczych. W ICAN Research odpowiedzialny jest za nadzór merytoryczny nad realizacją badań ad hoc, rozwój i wdrażanie nowych metodologii badawczych opartych na wiedzy „Harvard Business Review Polska” oraz konsulting na różnych etapach prowadzenia projektów badawczych.

Tomasz Dorf
Dyrektor Sprzedaży

Tomasz Dorf w trakcie swojej kariery był ściśle związany ze rynkiem IT w Polsce, włączywszy polską administrację publiczną. Uczestniczył w największych projektach informatycznych zarówno komercyjnych, jak i publicznych a ostatnio dotyczących transformacji do nowych modeli biznesowych opartych na usługach chmurowych. Przed dołączeniem do zespołu Microsoft pracował w IBM jako Dyrektor Sprzedaży Usług Integracyjnych na rynku polskim. Jest absolwentem Wydziału Radioelektroniki Wyższej Szkoły Morskiej wraz z edukacją na studiach podyplomowych MBA Henley- College UK.

Piotr Śledź
Prezes Zarządu IT.integro – Partnera Microsoft Dynamics 365

Kieruje 150-osobowym zespołem realizującym wiele projektów Microsoft Dynamics 365 Business Central / Dynamics NAV zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Od ponad 20 lat koncentruje się na budowaniu wartości dla Klienta, związanych z wykorzystaniem systemów klasy ERP – wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem.

Entuzjasta nowości, innowacji i cyfrowej transformacji. Na co dzień zaangażowany w koordynowanie projektów, rozwój nowych rozwiązań, aktywności marketingowe, sprzedażowe oraz zarządzanie i rozwój firmy.

Kamil Kubiczek
Techniczne Wsparcie Sprzedaży Dynamics 365 , Microsoft

Z Microsoft związany od 2 lat, zajmuje się techniczną stroną rozwiązań z rodziny produktów Microsoft Dynamics 365.  Z technologią Microsoft związany od ponad 6 lat, a z szerokim IT od ponad 10. Absolwent Informatyki Stosowanej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada status certyfikowanego trenera Microsoft MCT Business App Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał u partnerów Microsoft, m.in. PwC.

Data: 20 marca 2019 roku
Czas trwania: ok. 90 minut

Obejrzyj relację

Jeśli już wypełniłeś formularz wpisz tylko swój e-mail.