„Harvard Business Review Polska” oraz ICAN Institute serdecznie zapraszają na webinarium:

Planujesz ekspansję zagraniczną? Opracowujesz strategię wejścia na nowe rynki i masz jeszcze wiele wątpliwości i pytań? A może Twoja firma już dokonała ekspansji, jednak chciałaby efektywniej stawiać czoła wymaganiom zagranicznych odbiorców?

Polskie firmy działające za granicą to liga sama w sobie  – są znacznie dojrzalsze od tych, które funkcjonują wyłącznie na rynku lokalnym. Jednak większe wpływy oznaczają większe ryzyko. Jak podbić światowy rynek bez zbędnych kosztów?

29 maja o godz. 10.00 koniecznie weź udział w webinarium: Jak odnieść sukces za granicą? Twoja firma na światowym rynku organizowanym przez „Harvard Business Review Polska” oraz firmy KUKE, Orlen oraz Raben.

Podczas webinarium dowiesz się m.in.:

  • Jakiego rodzaju ryzyko czeka na eksporterów i w jaki sposób można się przed nim bronić?
  • Jaką rolę odgrywa ubezpieczenie transakcji zagranicznych w relacjach z partnerami czy bankami?
  • Jakich błędów należy się wystrzegać, planując ekspansję zagraniczna?
  • Jakimi kryteriami kieruje się Orlen podczas wyboru rynków zagranicznych, na których planuje prowadzić działalność?

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, otrzymasz instrukcje logowania do webinarium.

Partnerzy wydarzenia

Prelegenci wydarzenia

Maciej Spychała
Kierownik Wydziału Strukturyzowania Transakcji w KUKE S.A.

Absolwent kierunku Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył na tej samej uczelni studia podyplomowe w zakresie Ubezpieczeń oraz w zakresie Handlu Zagranicznego. Karierę zawodową rozpoczął w Prosper Banku, gdzie zajmował się analizą kredytową. Od końca 1998 r. pracuje w KUKE S.A. Odpowiadał m.in. za ubezpieczenia transakcji o najwyższym wolumenie i stopniu skomplikowania w portfelu spółki, transakcje typu „structured finance” i ”project finance”, transakcje dotyczące eksportu statków, jak też za współpracę międzynarodową (brał udział w spotkaniach grup roboczych OECD, Unii Europejskiej, Unii Berneńskiej czy Klubu Praskiego).

Maciej Zieliński
Dyrektor Dystrybucji Międzynarodowej, Raben Logistics Polska

Zorientowany na cel absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, od wielu lat związany z branżą logistyczną. W pełni skoncentrowany na zadaniach i obszarze odpowiedzialności, od 2002 roku rozwija karierę w Grupie Raben. Zaczynał jako spedytor obsługujący kierunek francuski, stopniowo rozwijając się, awansując i budując zaufany zespół sprawnie realizujący kolejne cele. Otwarty i posiadający ogromne doświadczenie w pracy pod presją. Profesjonalista w dziedzinie transportu i logistyki. Obecnie spełnia się jako Dyrektor Dystrybucji Międzynarodowej Raben Logistics Polska dbając o rozwój swojego obszaru w 40 oddziałach, w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Krok po kroku. Zawsze w kierunku celu!

Data: 29 maja 2019 roku
Godzina: 10:00
Czas trwania: ok. 60 minut

Zgłoś udział