„Harvard Business Review Polska” oraz ICAN Institute serdecznie zapraszają na webinarium:

Planujesz ekspansję zagraniczną? Opracowujesz strategię wejścia na nowe rynki i masz jeszcze wiele wątpliwości i pytań? A może Twoja firma już dokonała ekspansji, jednak chciałaby efektywniej stawiać czoła wymaganiom zagranicznych odbiorców?

Polskie firmy działające za granicą to liga sama w sobie  – są znacznie dojrzalsze od tych, które funkcjonują wyłącznie na rynku lokalnym. Jednak większe wpływy oznaczają większe ryzyko. Jak podbić światowy rynek bez zbędnych kosztów?

Obejrzyj relację z webinarium: Jak odnieść sukces za granicą? Twoja firma na światowym rynku organizowanym przez „Harvard Business Review Polska” oraz firmy KUKE, Orlen oraz Raben.

Oglądając webinarium dowiesz się m.in.:

  • Jakiego rodzaju ryzyko czeka na eksporterów i w jaki sposób można się przed nim bronić?
  • Jaką rolę odgrywa ubezpieczenie transakcji zagranicznych w relacjach z partnerami czy bankami?
  • Jakich błędów należy się wystrzegać, planując ekspansję zagraniczna?
  • Jakimi kryteriami kieruje się Orlen podczas wyboru rynków zagranicznych, na których planuje prowadzić działalność?

Partnerzy wydarzenia

Prelegenci wydarzenia

Maciej Spychała
Kierownik Wydziału Strukturyzowania Transakcji w KUKE S.A.

Absolwent kierunku Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył na tej samej uczelni studia podyplomowe w zakresie Ubezpieczeń oraz w zakresie Handlu Zagranicznego. Karierę zawodową rozpoczął w Prosper Banku, gdzie zajmował się analizą kredytową. Od końca 1998 r. pracuje w KUKE S.A. Odpowiadał m.in. za ubezpieczenia transakcji o najwyższym wolumenie i stopniu skomplikowania w portfelu spółki, transakcje typu „structured finance” i ”project finance”, transakcje dotyczące eksportu statków, jak też za współpracę międzynarodową (brał udział w spotkaniach grup roboczych OECD, Unii Europejskiej, Unii Berneńskiej czy Klubu Praskiego).

Maciej Zieliński
Dyrektor Dystrybucji Międzynarodowej, Raben Logistics Polska

Zorientowany na cel absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, od wielu lat związany z branżą logistyczną. W pełni skoncentrowany na zadaniach i obszarze odpowiedzialności, od 2002 roku rozwija karierę w Grupie Raben. Zaczynał jako spedytor obsługujący kierunek francuski, stopniowo rozwijając się, awansując i budując zaufany zespół sprawnie realizujący kolejne cele. Otwarty i posiadający ogromne doświadczenie w pracy pod presją. Profesjonalista w dziedzinie transportu i logistyki. Obecnie spełnia się jako Dyrektor Dystrybucji Międzynarodowej Raben Logistics Polska dbając o rozwój swojego obszaru w 40 oddziałach, w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Krok po kroku. Zawsze w kierunku celu!

Marek Wcisło
Dyrektor Zarządzający Kompass Poland Sp. z o. o.

Doświadczony manager, od października 2013 roku pełni rolę dyrektora zarządzającego polskim oddziałem firmy Kompass Poland, części światowego koncernu Kompass International z siedzibą we Francji, dostarczającego kompleksowe rozwiązania wspierające eksporterów w ekspansji zagranicznej. Posiada wieloletnie doświadczenie m.in. we wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań z obszaru sales intelligence i big data dla różnych branż

Data: 29 maja 2019 roku
Czas trwania: ok. 60 minut

Obejrzyj relację

Jeśli już wypełniłeś formularz wpisz tylko swój e-mail.