Webinarium „Harvard Business Review Polska”
i ADP Polska

Ciągła transformacja biznesu stała się nową normą. Zdecydowana większość organizacji realizuje lub będzie wkrótce realizować strategię zarządzania zmianą. Jej celem jest lepsze dostosowanie kadr, procesów i technologii do wizji i strategii. Problem się pogłębia, kiedy biznes jest prowadzony w wielu krajach. Różne systemy prowadzenia dokumentacji HR, różne uregulowania prawne, różne przepisy prawa pracy czy przepisy dotyczące prywatności danych są udręką dla wielu przedsiębiorców. Rozwiązaniem może być technologia chmury, która pozwala na uproszczenie procesów i poprawę doświadczenia pracowników.

Oglądając webinarium dowiesz się m.in.:

  • Jak wybrać najlepszego dla Ciebie dostawcę rozwiązania kadrowo – płacowego? Jak go znaleźć, jak zweryfikować?
  • Czego możesz wymagać od dostawcy takich usług?
  • Jakie są czynniki ryzyka związane z oddaniem zewnętrznemu dostawcy obsługi kadr i płac?
  • Jakie korzyści wiążą się z wprowadzeniem rozwiązania kadrowo-płacowego w organizacji?

Partner wydarzenia:

Poznaj naszych ekspertów:

Mariusz Koczwara, Sales Director, ADP Polska

Mariusz Koczwara jest związany z ADP Polska od 2002 roku. Jako Sales Director dba o dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klientów, nadzoruje największe transakcje handlowe ADP. Posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w obszarze outsourcingu usług kadrowo-płacowych oraz w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Zarządzał projektami wdrożeniowymi i restrukturyzacyjnymi. Posiada tytuł Master of Business Administration Franklin University. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Pracuje w branży od 1991 r.

Tomasz Gliga, District Sales Manager, ADP Polska

Tomasz Gliga jako District Sales Manager w ADP Polska jest odpowiedzialny za maksymalizację sprzedaży poprzez opracowywanie i dostosowywanie strategii sprzedażowej do potrzeb klienta. Posiada ponad 17 lat doświadczenia
w doradztwie korporacyjnym i zarządzaniu sprzedażą. Wcześniej był związany z takimi firmami jak Netia, T-Mobile Polska i IT Kontrakt, gdzie odpowiadał m.in. za new business development oraz zarządzanie kanałami pośrednimi sprzedaży. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego.

Data: 28 lutego 2019 roku
Czas trwania: ok. 60 minut

Obejrzyj relację

Jeśli już wypełniłeś formularz wpisz tylko swój e-mail.