Webinarium „Harvard Business Review Polska”
i ADP Polska

Ciągła transformacja biznesu stała się nową normą. Zdecydowana większość organizacji realizuje lub będzie wkrótce realizować strategię zarządzania zmianą. Jej celem jest lepsze dostosowanie kadr, procesów i technologii do wizji i strategii. Problem się pogłębia, kiedy biznes jest prowadzony w wielu krajach. Różne systemy prowadzenia dokumentacji HR, różne uregulowania prawne, różne przepisy prawa pracy czy przepisy dotyczące prywatności danych są udręką dla wielu przedsiębiorców. Rozwiązaniem może być technologia chmury, która pozwala na uproszczenie procesów i poprawę doświadczenia pracowników.

Już 28 lutego 2019 r. o godz. 10.00 zapraszamy na webinarium eksperckie, którego celem będzie próba odpowiedzi na tytułowe pytanie.

Podczas webinarium dowiesz się m.in.:

  • Jak wybrać najlepszego dla Ciebie dostawcę rozwiązania kadrowo – płacowego? Jak go znaleźć, jak zweryfikować?
  • Czego możesz wymagać od dostawcy takich usług?
  • Na co zwracać uwagę konstruując umowę, jak nadzorować jej wykonanie?
  • Jakie są czynniki ryzyka związane z oddaniem zewnętrznemu dostawcy obsługi kadr i płac?
  • Jakie korzyści wiążą się z wprowadzeniem rozwiązania kadrowo-płacowego w organizacji?

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do webinarium!

Po wypełnieniu formularza otrzymasz e-mail z dalszymi instrukcjami.

Partner wydarzenia:

Poznaj naszych ekspertów:

Mariusz Koczwara, Sales Director, ADP Polska

Mariusz Koczwara jest związany z ADP Polska od 2002 roku. Jako Sales Director dba o dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klientów, nadzoruje największe transakcje handlowe ADP. Posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w obszarze outsourcingu usług kadrowo-płacowych oraz w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Zarządzał projektami wdrożeniowymi i restrukturyzacyjnymi. Posiada tytuł Master of Business Administration Franklin University. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Pracuje w branży od 1991 r.

Igor Ołdakowski, District Manager, ADP Polska

Igor Ołdakowski jako District Manager w ADP Polska jest odpowiedzialny za maksymalizację sprzedaży poprzez opracowywanie i dostosowywanie strategii sprzedażowej do potrzeb klienta. Wcześniej związany był z Oracle oraz Microsoft, gdzie zajmował się doradztwem w zakresie innowacyjnych rozwiązań w chmurze. Posiada szeroką wiedzę w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, sprzedaży oraz rozwiązań technologicznych. Jest absolwentem Akademii Obrony Narodowej.

Data: 28 lutego 2019 roku
Godzina: 10:00
Czas trwania: ok. 60 minut

Zgłoś udział