Webinarium think tanku „How To Do IT” i firmy Dell EMC

Kiedy naprzeciw siebie stają biznesowe potęgi i zwinne startupy, wynik starcia nie jest łatwy do przewidzenia. Bardzo często to właśnie zwinność okazuje się ważniejsza od siły giganta. Należy jednak zadać sobie pytanie:

Czy wielki kontenerowiec może być zwrotny niczym żaglówka?

Jest to możliwe – choć niełatwe. Badania i doświadczenia think tanku „How To Do IT” wskazują na duży opór przed zmianą wśród polskich firm. Gra jest jednak warta wysiłku: najlepiej jest być bowiem i wielkim, i zwinnym. To właśnie skala działania oraz możliwość szybkiego brania zakrętów, gdy okazuje się to konieczne jest receptą na wygrywanie w trudnym i zmiennym otoczeniu biznesowym.

Z drugiej strony rozwiązania opierające się o duże zbiory danych (big data) nie są już tylko zarezerwowane dla największych organizacji klasy enterprise. Odkrywanie zależności potencjałów ukrytych w niepozornych zbiorach danych może przynieść realną wartość i podstawę do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych. Także w sektorze MŚP.

Twoja firma – niezależnie od wielkości czy branży, w jakiej działasz – może być zatem elastyczna i dynamiczna, a jednocześnie powinna posiadać dostęp i sprawnie analizować big data. Powiemy Ci, jak to osiągnąć!

Weź udział w webinarium think tanku „How To Do IT” i firmy Dell EMC, a już 6 grudnia br. dowiesz się:

  • Dlaczego i jak warto transformować się w stronę zwinnego działania? Co to oznacza w praktyce? Jakie metody i procesy pracy mogą być przydatne w realizacji tego celu?
  • Jak konkretne polskie firmy korzystają z przewag, które zapewniają zwinne metody działania? Jak do testowania i wdrażania zmian na poziomie produktów, usług, komunikacji i sprzedaży wykorzystują chmurę obliczeniową i analitykę?
  • Dlaczego Big Data jest tak istotne dla biznesu przyszłości?
  • Kim jest Data Scientist I jak może pomóc w rozwoju Twojej działalności?

Organizator wydarzenia:

„How to do IT” to think tank biznesowo-technologiczny powołany przez wydawcę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Misją projektu jest dostarczanie praktycznej, biznesowej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii oraz łączenie przedsiębiorców i menedżerów z dostawcami rozwiązań technologicznych. Więcej informacji na stronie HBRP.pl/howtodoit.

Partner wydarzenia:

Poznaj naszych ekspertów:

Wojciech Janusz, Systems Engineer, Dell EMC

Doświadczony architekt odpowiedzialny za projektowanie rozproszonych systemów obliczeniowych HPC i BigData. Pasjonat nowoczesnych technologii Software Defined, IoT, Sztucznej Inteligencji i zaawansowanej analityki. Z Dell EMC związany od 2013r wcześniej Netapp oraz IBM.

Filip Kata, Systems Engineer, Dell EMC

Architekt z wieloletnim doświadczeniem, odpowiedzialny za projektowanie rozwiązań w oparciu o chmurę obliczeniową. Z Dell EMC (wcześniej EMC) związany od 2015 r., umiejętności zdobywał m.in. w firmach Capgemini, ING Services Polska oraz Comarch. Absolwent Politechniki Śląskiej.

Marcin Morawski Country Marketing Manager Poland, Dell EMC

Marcin Morawski odpowiada w firmie Dell EMC za działania marketingowe marek Dell EMC i Alienware w Polsce. Zarządza programami marketingowymi, kampaniami reklamowymi, kanałami społecznościowymi marek Dell, Dell EMC i Alienware oraz kanałami sprzedaży rozwiązań firmy Dell EMC.

Piotr Szymczak, kierownik think tanku „How To Do IT”

Business Development Director w ICAN Institute, wydawcy „Harvard Business Review Polska”. W swoim doświadczeniu łączy perspektywę marketingu i sprzedaży B2B. Oswaja firmy z nowymi technologiami. Obserwator przełomu technologicznego, tłumaczy świat nowych technologii środowisku biznesowemu. Od 6 lat związany z marką „Harvard Business Review Polska”, gdzie odpowiada za Business Development. Pomysłodawca oraz lider think tanku biznesowo technologicznego „How To Do IT”, którego misją jest dostarczanie praktycznej, biznesowej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii oraz łączenie przedsiębiorców i menedżerów z dostawcami rozwiązań technologicznych.

Data: 6 grudnia 2018 roku
Godzina: 10:00
Czas trwania: ok. 60 minut

Zgłoś udział

Rejestracja na webinarium została zakończona. Dziękujemy za zainteresowanie.