Relacja z webinarium „Harvard Business Review Polska”:

Wyzwania przyszłości. Jak usprawnić komunikację zespołową?

Wskutek dynamicznych przemian biznesowych i tworzenia zespołów młodszych generacji, na rynku pojawiają się nowe rozwiązania organizacyjne. Firmy stopniowo odchodzą od stacjonarnych modelów wykonywania zadań na rzecz pracy zdalnej; jej trzonem są różne formy elektronicznego kontaktu, takie jak poczta czy komunikatory głosowe. Zespoły przyszłości potrzebują jednak innych, innowacyjnych rozwiązań, nadążających za zmianami technologicznymi i społecznymi. Niestety, przedsiębiorcy często decydują się na zakup narzędzi komunikacji od różnych dostawców, zamiast postawić na zintegrowane systemy, które są efektywniejsze, bo łączą w sobie kilka kanałów. Jakie wyzwania stoją przed właścicielami rozwijających się firm? Na czym polega formuła Cisco Webex? Czy sztuczna inteligencja to antidotum na chaos organizacyjny?

 Weź udział w webinarium „Harvard Business Review Polska”, a już ­29 listopada 2019 r.:

  • dowiesz się, jak poprawić wydajność komunikacji swojego zespołu na bazie bieżących trendów,
  • dostaniesz odpowiedź na pytanie: dlaczego intuicyjny interfejs Cisco Webex jest skuteczniejszy od punktowego?
  • przekonasz się, jak realizować wiele zadań jednocześnie za pomocą Cisco Webex Board,
  • sprawdzisz, w jaki sposób Cisco Webex pomoże Ci zwiększyć efektywność pracy zespołowej w dobie intensywnych przemian technologicznych,
  • dowiesz się, czemu dzięki sztucznej inteligencji będziesz mógł zapomnieć o hasłach dostępu.

Partnerzy

Ekspert

Piotr Ksieniewicz
główny inżynier Network Expert

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w sieciach IP. Inżynier CCIE#23799 o specjalności Routing & Switching. Lubi wyzwania, dlatego z reguły przedłuża status CCIE innymi egzaminami – ma na koncie zdany egzamin pisemny z Security i Voice. Pracował zarówno w niewielkich sieciach, jak i przy największych sieciach bankowych na świecie.

Judyta Szerard-Sowińska
Key Account Manager 
 

Od ponad 7 lat związana z branżą IT. Realizowała projekty dla wiodących graczy na rynku polskim jak i zagranicznym. Codziennie doskonali swoje doświadczenie, dzięki ciekawym i nietuzinkowym projektom jakie prowadzi.

Czas trwania: ok. 60 minut

Obejrzyj relację