Relacja z webinarium „Harvard Business Review Polska”

Coraz więcej polskich firm wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne, by szybciej i skuteczniej się rozwijać. W związku z tym, rola IT w prowadzeniu biznesu ciągle rośnie, a kolejne firmy – zwłaszcza te z sektora MŚP – decydują się na wdrożenie nowoczesnych rozwiązań IT. Jak przebiega ten proces? Jakie wyzwania stoją na drodze ku efektywnej implementacji nowych rozwiązań? I która z nowoczesnych technologii ma szansę w największym stopniu zmienić biznes w najbliższym czasie?

Obejrzyj nagranie debaty „Harvard Business Review Polska”, a:

  • dowiesz się, w jaki sposób rozwój nowoczesnych technologii zmienił w ostatnich latach polski biznes,
  • sprawdzisz, jak w pełni wykorzystać potencjał IT w małych i średnich firmach,
  • wprost od polskich przedsiębiorców pozyskasz wiedzę o przykładach udanych wdrożeń oraz poznasz najczęstsze błędy w podejściu MŚP do nowych technologii,
  • dowiesz się, która z nowoczesnych technologii ma największą szansę diametralnie zmienić biznes w najbliższych latach,
  • sprawdzisz, na co zwrócić uwagę, dokonując wyboru zewnętrznego dostawcy usług IT.

Poznaj naszego eksperta:

Marcin Kowalski

Prezes zarządu Archman Sp. z o.o., kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Autor wielu opracowań finansowych i zarządczych. Kierował kluczowymi wdrożeniami systemów klasy Workflow/ECM oraz Business Intelligence realizowanych przez Archman. Doświadczony trener z zakresu controllingu, finansów i rachunkowości (ponad 50 przeprowadzonych szkoleń komercyjnych). Autor kilkunastu publikacji w prasie fachowej.

Karolina Kołodziej

Chief Marketing Officer w Boldare – firmie zajmującej się projektowaniem i rozwojem produktów cyfrowych dla klientów z całego świata. W swojej codziennej pracy Karolina bada problemy i potrzeby aktualnych oraz potencjalnych klientów, szukając odpowiedzi jak technologia i procesy IT mogą wspomóc rozwój biznesów.

Radek Buszan

Dyrektor Sprzedaży oraz członek zarządu Dell EMC Polska. Od 15 lat związany z branżą, w tym od ponad 13 lat z obecnym pracodawcą. Zarządza 20 osobowym zespołem złożonym z handlowców wewnętrznych i regionalnych.

Posiadacz 3 dyplomów renomowanych uczelni, w tym ukończonego MBA w GFKM i Uniwersytecie w Rotterdamie.

Prywatnie dumny tata 10-letniej Tosi i 2-letniego Henia. Aktualny wicemistrz Polski kategorii wiekowej M35 w triathlonie na dystansie olimpijskim, zwycięzca Triathlonu IT w 2017 roku. Na swoim koncie ma też trzykrotną kwalifikację na mistrzostwa świata pół Ironman oraz 9 miejsce w kategorii M35 w Ironman Barcelona.

Piotr Szymczak

Business Development Director w ICAN Institute, wydawcy „Harvard Business Review Polska”. W swoim doświadczeniu łączy perspektywę marketingu i sprzedaży B2B. Oswaja firmy z nowymi technologiami.

Obserwator przełomu technologicznego, tłumaczy świat nowych technologii środowisku biznesowemu. Od 6 lat związany z marką „Harvard Business Review Polska”, gdzie odpowiada za Business Development. Pomysłodawca oraz lider think tanku biznesowo technologicznego „How To Do IT”, którego misją jest dostarczanie praktycznej, biznesowej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii oraz łączenie przedsiębiorców i menedżerów z dostawcami rozwiązań technologicznych.

Data: 7 listopada 2018
Czas trwania: ok. 60 minut

Obejrzyj relację

Jeśli już wypełniłeś formularz wpisz tylko swój e-mail.