Relacja z webinarium „Harvard Business Review Polska”:

Czy wiesz, że być może inwestujesz swoje zasoby firmowe w nieodpowiednie obszary? Tym niedocenianym czynnikiem stymulującym produktywność i samopoczucie jest właśnie przestrzeń biurowa.

Wielu menedżerów nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest w stanie małymi kosztami znacząco podnieść poziom zadowolenia i zaangażowania w pracę w swoim zespole.

Podczas webinarium „Nowoczesne biuro – jak to się robi?” zaproszeni eksperci opowiadali o zasadach, którymi należy się kierować podczas aranżowania miejsca pracy, które będzie wspierać cele i wartości firmy.

Oglądając relację z webinarium dowiesz się m.in.:

  • W jaki sposób rozwiązania technologiczne mogą ułatwić Ci zarządzanie przestrzenią biurową?
  • Jak zaplanować przeprowadzkę do nowego biura, aby oszczędzić pracownikom wrażenia chaosu?
  • Jak możliwość personalizacji własnego środowiska pracy przekłada się na zaangażowanie i efektywność Twoich pracowników?
  • Jakie błędy najczęściej popełniają firmy planujące zmianę swojej siedziby lub wystroju obecnego biura?

Partner wydarzenia:

Poznaj naszych ekspertów:

Anna Duma

Country Origameo Director w HB Reavis

Anna zarządza polskim zespołem Origameo, który wspiera klientów HB Reavis w tworzeniu funkcjonalnych, innowacyjnych i pięknych biur dopasowanych do oczekiwań pracowników. Jako ekspert w zakresie HR, posiada bogate doświadczenie w budowaniu strategii workplace, marki pracodawcy czy obszarze szkoleń i rozwoju. Przed dołączeniem do HB Reavis pracowała w branży farmaceutycznej oraz w consultingu. Jest absolwentką socjologii Uniwerstytetu Warszawskiego. Ukończyła także studia podyplomowe z aranżacji wnętrz na Politechnice Łódzkiej.

Anna Tryfon-Bojarska

Menedżer ds. Innowacji w Skanska CDE, CEE Region

 

Anna Tryfon-Bojarska do Zespołu Skanska CDE dołączyła w maju 2018 roku. Od 2007 roku związana była z branżą budowlaną, gdzie w ramach Skanska S.A. realizowała szereg projektów związanych z obszarami: rozwoju i innowacji, nowymi technologiami, BIM, VR, AR, AI, integracją rozwiązań IT z budownictwem, wzrostem efektywności procesów produkcyjnych z wykorzystaniem LEAN i SIX SIGMA. Pełniła funkcje Menadżera Wsparcia Technicznego, odpowiadała za Zespół Technologii i Laboratorium w województwach: mazowieckim i łódzkim, oraz jako Head of Innovation & Technology realizowała projekty R&D na poziomie krajowym i międzynarodowym.

W Skanska CDE Anna odpowiada za budowanie kultury innowacyjności oraz wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w dynamicznie rozwijającej się działalności biurowej Skanska regionie CEE.

Z wykształcenia Anna jest geologiem inżynierskim, geochemikiem, mineralogiem, petrologiem i ekonomistką. Aktualnie doktorantką Szkoły Głównej Handlowej, gdzie specjalizuje się w zarządzaniu innowacjami.

Radosław Buczkowski

Kierownik Zespołu Projektowego, Signify

Kierownik zespołu projektowego na Europę Centralno-Wschodnią w Signify (wcześniej Philips Lighting). Posiada 15 -letnie doświadczenie w realizacji konceptów oświetleniowych dla powierzchni komercyjnych: biur, galerii handlowych, hoteli czy restauracji. Specjalizuje się zarówno w oświetleniu wnętrz, jak i fasad budynków. Nadzorował wdrożenia systemów oświetleniowych m.in. dla takich obiektów jak Warsaw Spire, Spark, Q22 czy Hala Koszyki. Jest ekspertem w obszarze certyfikacji LEED, BREAM i WELL Building Standard.

Data: 16 kwietnia 2019 roku
Czas trwania: ok. 60 minut

Obejrzyj relację

Jeśli już wypełniłeś formularz wpisz tylko swój e-mail.