Webinarium „Harvard Business Review Polska”

Niezawodny sposób na efektywne zarządzanie portfelem inwestycji? Według ekspertów i wielu polskich przedsiębiorców odpowiedź jest prosta: inwestycje na globalnych rynkach kapitałowych. Jednak bez przemyślanej i, co najważniejsze, dobrze dobranej strategii inwestycyjnej, sukces może pozostać jedynie w sferze marzeń. Podobnie sprawa ma się z dywersyfikacją portfela: mądre rozlokowanie inwestycji to możliwość osiągnięcia zysku, niezależnie od perturbacji rynkowych. Jak to zrobić? W co inwestować pieniądze, by bardzo nie ryzykować i uzyskać satysfakcjonującą stopę zwrotu? Jak dywersyfikować portfel pod względem klas aktywów, by zapewnić  stabilny wzrost wartość portfela.

Obejrzyj nagranie webinarium Jak długofalowo budować kapitał?, organizowane przez redakcję „Harvard Business Review Polska” oraz Dom Maklerski TMS Brokers, podczas którego Dariusz Świniarski, Zarządzający Portfelami w TMS Brokers, Paweł Głuch, Doradca Klienta Zamożnego oraz Paweł Jackowski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Aktywami TMS Brokers opowiadali m.in. o tym:

  • jak dopasować strategię inwestycyjną do Twoich potrzeb?
  • jak można dywersyfikować portfel?
  • jak w praktyczny sposób podejść do długofalowego budowania kapitału?
  • jakie są prognozy rynkowe na IV kwartał 2017 roku?

Partner projektu:

Prelegenci:

Paweł Jackowski
Dyrektor Departamentu Zarządzania Aktywami w TMS Brokers

Makler papierów wartościowych (nr licencji 495) z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku kapitałowym. W swojej karierze zajmował się m.in. zarządzaniem funduszami w TFI Allianz Polska S.A i OPERA TFI S.A. oraz tradingiem akcji w Departamencie Inwestycyjnym Commercial Union PTE BPH CU WBK S.A., obejmował również stanowisko Dyrektora Biura Portfeli Akcyjnych w Ipopema Asset Management S.A.

Dariusz Świniarski
Zarządzający w TMS Brokers

Doradca inwestycyjny (nr licencji 546) i makler papierów wartościowych (nr licencji 2863) z 10-letnim doświadczeniem w sektorze przemysłowym i usługowym oraz 4-letnią praktyką na rynku kapitałowym. W swojej karierze zajmował się m.in. analityką akcji w Domu Maklerskim Banku BPS S.A. oraz zajmował stanowisko maklera papierów wartościowych w domach maklerskich PKO BP S.A. i DF Capital.

Paweł Głuch
Doradca Klienta Zamożnego w TMS Brokers

Doradca klienta z 12-letnim doświadczeniem na rynku kapitałowym. W swojej karierze zajmował się m.in. szkoleniami inwestycyjnymi dla Doradców Klienta w największych Bankach na rynku polskim, a także stworzył i zarządzał własną firmą z zakresu doradztwa finansowego. Od początku swojej kariery współpracował z najbardziej wymagającymi klientami Private Banking w zakresie produktów i usług inwestycyjnych.

Data: 19 października 2017 roku
Czas trwania: ok. 60 minut

Obejrzyj relację

Jeśli już wypełniłeś formularz wpisz tylko swój e-mail.