Webinarium „Harvard Business Review Polska”

Niezawodny sposób na efektywne zarządzanie portfelem inwestycji? Według ekspertów i wielu polskich przedsiębiorców odpowiedź jest prosta: inwestycje na globalnych rynkach kapitałowych. Jednak bez przemyślanej i, co najważniejsze, dobrze dobranej strategii inwestycyjnej, sukces może pozostać jedynie w sferze marzeń. Podobnie sprawa ma się z dywersyfikacją portfela: mądre rozlokowanie inwestycji to możliwość osiągnięcia zysku, niezależnie od perturbacji rynkowych. Jak to zrobić? W co inwestować pieniądze, by bardzo nie ryzykować i uzyskać satysfakcjonującą stopę zwrotu? Jak dywersyfikować portfel pod względem klas aktywów, by zapewnić  stabilny wzrost wartość portfela.

Już 19 października 2017 r. weź udział w webinarium Jak długofalowo budować kapitał?, organizowanym przez redakcję „Harvard Business Review Polska” oraz Dom Maklerski TMS Brokers, podczas którego Dariusz Świniarski, Zarządzający Portfelami w TMS Brokers, Paweł Głuch, Doradca Klienta Zamożnego oraz Paweł Jackowski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Aktywami TMS Brokers opowiedzą m.in. o tym:

  • jak dopasować strategię inwestycyjną do Twoich potrzeb?
  • jak można dywersyfikować portfel?
  • jak w praktyczny sposób podejść do długofalowego budowania kapitału?
  • jakie są prognozy rynkowe na IV kwartał 2017 roku?

Partner projektu:

Prelegenci:

Paweł Jackowski
Dyrektor Departamentu Zarządzania Aktywami w TMS Brokers

Makler papierów wartościowych (nr licencji 495) z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku kapitałowym. W swojej karierze zajmował się m.in. zarządzaniem funduszami w TFI Allianz Polska S.A i OPERA TFI S.A. oraz tradingiem akcji w Departamencie Inwestycyjnym Commercial Union PTE BPH CU WBK S.A., obejmował również stanowisko Dyrektora Biura Portfeli Akcyjnych w Ipopema Asset Management S.A.

Dariusz Świniarski
Zarządzający w TMS Brokers

Doradca inwestycyjny (nr licencji 546) i makler papierów wartościowych (nr licencji 2863) z 10-letnim doświadczeniem w sektorze przemysłowym i usługowym oraz 4-letnią praktyką na rynku kapitałowym. W swojej karierze zajmował się m.in. analityką akcji w Domu Maklerskim Banku BPS S.A. oraz zajmował stanowisko maklera papierów wartościowych w domach maklerskich PKO BP S.A. i DF Capital.

Paweł Głuch
Doradca Klienta Zamożnego w TMS Brokers

Doradca klienta z 12-letnim doświadczeniem na rynku kapitałowym. W swojej karierze zajmował się m.in. szkoleniami inwestycyjnymi dla Doradców Klienta w największych Bankach na rynku polskim, a także stworzył i zarządzał własną firmą z zakresu doradztwa finansowego. Od początku swojej kariery współpracował z najbardziej wymagającymi klientami Private Banking w zakresie produktów i usług inwestycyjnych.

Data: 19 października 2017 roku
Godzina: 10:00
Czas trwania: ok. 60 minut

Zgłoś udział

Rejestracja na webinarium została zakończona. Dziękujemy za zainteresowanie.