Webinarium "Harvard Business Review Polska"

Według raportu Salary.com z 2018 roku, aż 61% ankietowanych pracowników odwiedza strony internetowe podczas pracy w celach prywatnych. 47% przyznaje się do zmęczenia nadmiarem spotkań, niepotrzebnych maili i wykonywaniem cudzych obowiązków. Mądre planowanie czasu pozwala zapobiec obniżeniu jakości pracy – zwiększa efektywność pracujących. Co należy wyeliminować ze złych praktyk w organizacji? Jak rozdzielać zadania? Jakie rozwiązania do monitorowania aktywności są dostępne na rynku? Czy da się przełamać opór pracowników przed rozliczaniem się z efektów pracy?

Weź udział w webinarium Harvard Business Review Polska, a już 17 października 2019 r.:

  • omówimy w jaki sposób (i czy?) monitorować aktywność pracowników oraz zespołów,
  • dowiesz się, co przeszkadza w pracy, a co powinieneś wyeliminować ze złych praktyk w organizacji,
  • poznasz metody na rozdzielanie zadań i mierzenie efektywności ich wykonywania,
  • dostaniesz odpowiedź na pytanie: jakie rozwiązania w zakresie monitorowania aktywności są dostępne na rynku i czy warto z nich korzystać?
  • wzmocnisz swoje umiejętności interpersonalne: dowiesz się, jak przełamać opór pracowników przed rozliczaniem się z efektów pracy.
  • zyskasz wiedzę, która pozwoli Ci na przeszkolenie pracowników z lepszej organizacji pracy oraz wdrażania dobrych praktyk,
  • nauczysz się wykorzystywać raporty z aktywności zespołów do lepszego planowania zadań.

Zgłoś swój udział w spotkaniu online i w wyznaczonym terminie dołącz do grona uczestników, logując się za pomocą przesłanych przez nas danych.

Eksperci projektu:

Grzegorz Oleksy
Prezes Zarządu

Od początku karieru zawodowej zajmuje się oprogramowaniem dla sieci IT. W roku 2005 założył firmę Axence, w której pełni funkcję Prezesa, jak również bezpośrednio zajmuje się projektowaniem zaawansowanych rozwiązań do monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania oraz ochrony danych przed wyciekiem. Posiada szerokie doświadczenie praktyczne w prowadzeniu szkoleń oraz konsultacji dla firm z branży IT, poparte wykształceniem informatycznym.

Data: 17 października 2019 roku
Godzina: 11:00
Czas trwania: ok. 60 minut

Zgłoś udział